+90 535 643 89 59 info@bngaluminyum.com.tr

Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri

Yatay Camlı Ofis Bölmeleri

Camlı bölme sistemleri ofis tasarımlarında kullanılan ve verimli bir çalışma sahası oluşturmak adına tercih edilen sistemlerdir. Camlı bölme sistemlerinin yarım camlı bölme ve yatay camlı ofis bölme gibi modelleri bulunmaktadır. Yatay camlı ofis bölme dar çalışma alanlarında daha ayrı ve verimli bir mekan yaratılmasına yardımcıdır. Bu şekilde ofis içerisindeki yönetici personeller de bütünlüğü daha rahat sağlar.

Yarım Camlı Ofis Bölmeleri

Yarım camlı bölme ise diğer odalardaki gereksiz mobilya görünümünü ortadan kaldırırken ofise daha ferah bir hava katar. Yarım camlı ofis bölme sistemleri kablo geçişine uygun baza ve başlangıç profilleri, çift taraflı 4 mm düz ve temperli cam , çift taraflı 8mm MDF lam ,özel alüminyum kapı kasası sayesinde ahşap ve temperli cam kapı , çift cam arasında 25 mm mikro jaluzi kullanılmasına ve camların özel silikon esaslı şeffaf fitille ve ahşapların içine isteğe göre izolasyonu arttıracak taş yünü, izocam vb. ürünler kullanılarak ses izolasyonun maksimum seviyeye çıkmasına olanak sağlar.

Yarım camlı bölme modelleri çalışma alanlarının dışında yüksekokullarda ve laboratuvarlarda da kullanılmaktadır. Bu sayede içeride işlenen dersler rahatlıkla izlenebilmektedir. Camlı bölme sistemleri alanlara daha geniş bir görüntü kazandırır. Üstelik çalışan birimlerin birbiri ile etkileşim içinde olmasına olanak sağlar.

Farklı renk seçeneği ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlayan yarım camlı bölme ve yatay camlı ofis bölme sistemleri işlevsel kullanımı ile birçok farklı sektöre hizmet vermektedir. Yerden tavana eşit bölümler ile montaj işlemi sağlanan jaluzili camlı bölme sistemleri görüntüyü tamamen kesmek yerine estetik bir görünüş oluşturmaktadır. Bu konuda destek almak ve dekorasyon ile ilgili sorularınıza yanıt bulmak adına BNG ALM olarak bizlere başvurabilirsiniz. Profesyonel çalışma kadromuz sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. Ülkemize ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına buradayız. 

JALUZİLİ OFİS BÖLMELERİ

Jaluzili öfis bölme yapılacak olan ofislerinizin renk ve proje detaylarına uygun olarak  yatay ve düşey kayıtlı olarak alt ve üst medefe lam sunta lam 8 mm veya komple jaluzili olarak imal edilir camlar isteğe ve ebata bağlı olarak 6 mm veya 4 mm camla şekillendirilir jaluzi olmayan  camlara   kumlama film uygulanarak imalat yapılır v hoope veya dorma aksesuar takılarak tamamlanır. 

müşterileriniz daha iyi sunum ve kaliteli öfis ortamı sağlanır.