+90 535 643 89 59 info@bngaluminyum.com.tr

YANGIN KAPISI

YANGIN KAPISI

 

Yangın kapısı ihtiyaçlarınıza İstanbul‘un bütün ilçe ve bölgelerinde kaliteli, ekonomik rakamlar ile yangın kapısı çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Taleplerinizi neredeyse kusursuza yakın biçimde karşılayabilmek adına sistemimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Attığımız adımlar arasında atölyemizde ve ekibimizde yaptığımız iyileştirme çalışmaları da bulunmaktadır. Teknolojinin bütün imkanlarından sonuna dek yararlanarak atölyemizi yeniledik. Hem iş gücünden hemde zamandan tasarruf etmemizi sağlayarak, yangın kapıları İstanbul sektöründe bizi bir adım daha ileriye taşıdı. Bununla yetinmedik, hemen ardından zaten her biri alanında uzman kişiler olan İstanbul yangın kapı ekibimizin üyelerini özel eğitim sistemlerine dahil ettik. Bu uygulamamızla, ürün ve hizmetlerimizde hata payını daha düşük seviyelere ulaştırarak, daha kurumsal bir firma olmayı başardık.

BNG Yangın Kapıları

İstanbul gibi büyük bir pazarda çok sayıda yangın kapıları üreten firma bulunmaktadır. Hizmet alacağınız firmayı seçmeniz bu neden ötürü biraz zor olabilmektedir. Kurumsal firma tercihinin önemini daha önce çok kez vurgulamıştık. Firmamızın geçmişte ürettiği projeleri ve yıllar içerisinde edindiği bilgi birikimini dikkate aldığınızda bir çok firmadan farklı olduğunu göreceksiniz. Bu zamana dek İstanbul yangın kapı sektöründe kendimize edindiğimiz bu yer, ardımızda bırakmayı başardığımız sayısız memnun müşterimizin eseridir. Şöyle ki, bizi dostlarına

Yangın kapısı

Yangın kapısı

tavsiye ederek bizi bugünlere getirmişlerdir ve onlara sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Hali hazırda yürürlükte olan yönetmeliklerin önemini dile getirmeye dahi gerek görmüyoruz. Ürünlerimizin tamamının imalatında bu kurallara riayet ediyor ve uygunluk garantisi veriyoruz. Şayet bizden kaynaklı bir sorundan dolayı denetimde geçemezseniz, hiç bir ücret talep etmeden gereken düzenlemeleri en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlere İstanbul’da sunduğumuz ayrıcalıklara gelecek olursak; ücretsiz keşif ve proje çizim hizmetlerimize değinmemiz gerekir. Önceden kararlaştırılmış randevu tarihinde sizi ziyaret ediyor ve yangın kapısı imalatından önce sizleri bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda konum belirlemesi ve ölçülerin alınması gibi işlemlerde bu evrede yapılıyor. Keşif çalışması, oldukça gereklidir ve ilerleyen süreçte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem alınmasını sağlar. Zaman kayıplarının önüne geçilir ve memnuniyet sağlanır. Müşterilerimizin yangın kapı ihtiyaçlarında keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Daha kapsamlı bilgi için bizi hemen arayın..

 

Yangın Kapısı Neden Önemlidir?

Yangın kapısı, olay durumunda öncelikle insan hayatının korunması için önem taşıyan yapı ihtiyacıdır. Diğer açılardan baktığımızda ise; yangın esnasında binanın belli kısımlarına ve çevresinde bulunan inşalara sıçramasına karşı tedbir almanın en güvenli yolu, yangın kapısıdır. Yangın kapıları, yangından en hızlı şekilde kaçışı sağlarken; donanım ve nitelikleri sayesinde ısı ile duman geçişlerine kesinlikle izin vermez.

Yangın kapıları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim kurun