+90 535 643 89 59 info@bngaluminyum.com.tr

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Sineklik Sistemleri haşeraya karşı korunmamızı sağlayan en uygun fiyatlı çözümlerdir. Sineklikler sayesinde yaşam alanlarımıza girmesi engellenen haşeralar sineklik sistemlerinin önemini arttırır.  Sineklik sistemleri sayesinde haşeralara karşı kimyasal madde kullanılmasının önüne geçilir. Özellikle çocuklu evlerde, haşeralar çocukların yaşam standardını oldukça etkiler. Bilinçli ebeveynler ise evlerinde haşeraya karşı koruma sağlayan kimyasal ilaçları kullanmak istemez. Bu durumda ebeveynlerin tercih ettiği yol, sineklik sistemleri ile evlerinde koruma sağlamaktır. Kalite standartları yüksek alüminyumdan imal edilen sağlam kasaları sayesinde yıllar boyunca mekanlarınıza hizmet etmeye devam edecektir.

 

Çeşitlerimiz:

Pileli sineklik: Pileli sineklikler, sineklik sistemi kullanmayı gerektiren büyük alanlarda tercih edilir. Fransız cam olarak adlandırılan veya uzun bir camda kullanılmayı gerektiren yerlerde pileli sineklik kullanılır. 

Stor Sineklik: Sineklik türlerinin rulo ile saklanmasını sağlayan bir sineklik sistemidir. Bu sineklik sistemi sayesinde alanların giriş ve çıkışları oldukça kolay olmaktadır. Stor sineklik, kullanılan pencere veya kapının kapalı olması durumunda yukarı doğru katlanırken yok izlenimi verecektir. 

Menteşe Sineklik: Ekonomik bakımdan en uygun olan sineklik türü menteşe sinekliktir. Sineklik sistemleri çeşitlenmeden önce bir çok evde kullanılan sineklik türü bu tarzdır. Menteşe sineklik sistemleri normal bir pencere tarzında kullanılan, açma ve kapama özelliğine sahip sinekliklerdir. 

 

Sineklik Sistemlerinin Avantajları:

  • Tüm yıl boyunca haşeresiz bir ev
  • Daha ferah bir ortam – evinizin içinde yumuşak bir esinti
  • Kullanılmadığında farkedilmez – sineklik tamamen kapı/pencere kasaları içinde gizli kalır
  • Kullanımı gayet kolay
  • İçinde kuvvetli kimyasalların olan sinek ilaçlarına ihtiyacınız kalmaz.

Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.