+90 535 643 89 59 info@bngaluminyum.com.tr

OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

Ofis bölme sistemleri, çalışma alanlarının daha sağlıklı şekilde dizayn edilmesini sağlayan ürünlerdir. Ofis gibi toplu kullanımı bulunan çalışma alanlarının dekorasyon ve yerleşimi önemlidir. İşletmeler için çalıştıkları alanının ürünleri ve dekoratif yapısının önem kazanmaya başlaması, tasarımda değişiklikler ortaya çıkartmıştır. Farklı tasarım araçları hem ekonomik çözümler sunmaya başlamış hem de alanın daha verimli kullanılmasına olanak sağlamıştır. Ofis bölme sistemleri kullanımının yer tasarrufu oluşturması sunulan en büyük artılardan biridir. İş yeri sadece işletme sahibinin değil personellerin ve müşterilerin de ziyaret ettiği bir alandır. Bu nedenle ofis tasarımının önemi büyüktür. Ofis bölmeleri küçük alanları farklı şekilde değerlendirebilmek ve oluşturulabilecek en akıllı ofis dizaynını sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Sektöre ilişkin yeni ve yaratıcı çalışma alanları yaratmak için ofis bölmesi kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Her ihtiyaca göre değişiklik gösterebilen ofis bölmesi sistemleri ürünleri buna bağlı olarak farklı modeller bulundurur. Bunlar; Cam Cama Ofis Bölme ve Jaluzili Ofis Bölmelerdir.

 

Ofis Bölmeleri

Sıraladığımız ürünler ofis tasarımınıza farklı dokunuşlar katacaktır. Bir alanın kullanımını sağlarken o alanı en verimli şekilde değerlendirmek çalışma gücünü de arttıracaktır. Ofis bölmelerinin farklı tasarım ve fonksiyonları bulunmaktadır. Çalışanlarınızı daha rahat gözlemleyebileceğiniz ve personellerinizin de kendi aralarında entegre olacağı bir ofis sistemi oluşturmak istiyorsanız tam camlı ofis bölmelerini kullanarak personellerin daha verimli şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sektör rakiplerinize farkınızı artı bir şekilde daha iletmek istiyorsanız buna sürekli sizin ve müşterilerinizin kullanmakta olduğu ofisinizi düzenlemek ile başlayabilirsiniz. Eski duvar sistemini geride bırakarak ofis bölmesi ürünleri ile yer tasarrufu sağlayın ve müşterilerinizi konforlu bir alanda karşılayın. Kurulumu ve montajı kolay olan ofis bölme sistemleri için isterseniz daha sonra kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz. Çünkü kurulum / montaj gibi, sökme işlemleri de sizlere zorluk yaratmaz. Çalışma alanınız çok büyük değil ise ve dekorasyonda farklılık yaratarak mekana daha büyük bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ofis bölme sistemleri sizlere bu konuda yardımcı olur. Çok fonksiyonlu ofis bölmeleri çalışma hayatınıza artı değer katacak!

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri

 

Çeşitlerimiz:

 • Cam Cama Ofis Bölme:

Cam cama bölme sistemleri çalışma sahası içerisinde etkili görünüm ve yeni yerler kazanma adına yapılan bölme sistemleridir. İşletme sahiplerinin arzu ettiği şeffaf ve şık ofise kavuşmasını esnek çözümlerle sağlayan cam cama ofis bölme sistemleri, dayanıklılığı ile uzun süre boyunca problemsiz olarak kullanım imkanı sunar. Cam yüzeylerin sunduğu şıklıktan yararlanarak özgün bir ofis dekorasyonu tasarlanmasını kolaylaştıran cam cama ofis bölme sistemleri, çalışma alanlarında tam ışık geçirgenliği sağlayarak ofis ortamının ferah bir havaya kavuşmasını sağlar.

Alanını genişletmek isteyenlerin en iyi çözümü olan cam cama ofis bölme sistemleri sadece alan genişliği sağlamakla kalmayıp uygulandığı bölüme oldukça zengin bir görünüm de sağlar. Ergonomik tasarımları sayesinde ferah bir alan oluşturulur. İstediğiniz alanın görünümünü yeniden yapılandırarak eşsiz, kalıcı, şık ve estetik çalışma alanı sağlamaktadır. Cam cama ofis bölmeleri mevcut binaya artı bir yük eklemediği için oldukça tercih edilen bir ofis bölme sistemidir. Modern, kaliteli ve şık bir görünüm elde etmek ile birlikte bulunan iş yeri yetkililerinin çalışanları daha etkili şekilde gözlemlemelerine yardımcı olur. Cam cama bölme sistemleri farklı tasarımları ve dekorasyona kattıkları etki ile ofisleri çok daha modern alanlara çevirme konusunda yardımcı olmaktadır.

Renkli, mat, kumlu ya da desenli cam seçenekleri bulunduğu için farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm işletmelerin kendine uygun bir model bulabileceği kadar geniş içerikli kataloglarla sunulan cam cama ofis bölme sistemleri, aydınlık ve pozitif bir çalışma ortamı oluşturur. Çalışanların karanlık ve donuk bir ortamda düşük verimle çalışmasını engelleyen bu şık cam cama bölme üniteleri, ışığın ofisin iç kesimlerine kadar kesintiye uğramadan geçmesini ve bu sayede de ferah bir ofis ortamı oluşmasını sağlar. Ofis elemanlarının uyumlu çalışma temposuna sahip olması için göz temasını sürekli koruyabilmesini sağlayan cam sistemler ayrıca yöneticiler için de denetim avantajı sunar.

 

 • Jaluzili Ara Bölme:

Bölme duvar sistemleri ofisinizde estetik ve fonksiyonel bir ofis bölme oluşturmanın en modern yoludur. Son derece kullanışlı olan bölme duvar dayanaklı alüminyum sistemlerden yapılmış olup yetmişe yakın renk seçenekleri ile sizlerin zevklerine sunulur. Ofis bölme duvar sistemleri alüminyum sistemlerden yapılmış olup binanıza yük getirmez. Ofis bölme duvar sistemlerini ofisinize yaparken herhangi bir ruhsat almanıza gerek yoktur mevcut projede değişiklik yapılmasına gerek yoktur. Ofisler için ideal bir sistem olup ofisinizin ömrünü uzatır sıva alçı boya gibi ekstra zaman kaybı oluşturmaz. Kalınlık olarak 80 mm olduğundan fazla yer kaplamaz çift taraflı kullanılan camlar 4 mm olduğundan ses ve ısı kaybını sıfıra düşürür.  İstenirse camın içerisine jaluzi mekanizması yerleştirilebilir.

 

Ofis Bölme Sistemlerinin Avantajları:

 • Ofis bölmeleri kullanılan parçaların demonte özelliğinin olması ile istenildiği durumda sökülüp başka bir mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • En iyi ses yalıtımını ofis bölme sağlar.
 • Ofis bölme estetik bir görünüme sahiptir.
 • Kolay uygulanabilir.
 • Ofis bölme montajı kolaydır.
 • Ofis bölme fiyatları diğer ürünlere nazaran daha uygundur.
 • Ofis bölme istenilen kalınlık ve ölçülerde üretebilir.
 • Cam bölmeler mimari açıdan oldukça modern bir görünüme sahiptir.
 • Ferah çalışma ortamları yaratmak için ideal çözümdür.
 • Cam bölme sistemlerinin bakımı ve temizliği çok kolaydır.
 • Klasik duvarlara göre ince olduğundan yerden tasarruf sağlar.
 • Kolaylıkla demonte edilebilir.
 • Ofiste ses kirliliğine karşı mükemmel bir çözümdür.
 • Tüm kablolamalar ofis bölme sistemlerinin içine gömülebilir.
 • İstenilen şeffaflık oranı doğrultusunda farklı cam tipleri kullanılabilir.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurun.