+90 535 643 89 59 info@bngaluminyum.com.tr

KATLANIR CAM BALKON

KATLANIR CAM BALKON

Katlanır cam balkon sistemi sadece balkonlarla sınırlı kalmayıp birçok alanda faal olarak kullanılmaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri cafe, bar, restaurant, havuz başı, teras vb. birçok mekânda sıkça uygulanan bir sistem olmuştur. Kullanım kolaylığı, kolay temizlenme özelliği, şık görünümü ve görselliği bozmadığı için birçok alanda tercik edilmektedir.

Katlanır cam balkon sistemlerinde daha iyi işlev görebilmesi için ideal olan kalınlık ölçüsü 6-8 cm olmalıdır. İnsan sağlığı standartlarına uygun içerikte malzeme gerektiren bu sistem içerisindeki tüm ürünlerimiz TSE’ ye uygundur. Dayanıklılık gerektiren bu ürün zaman içerisinde aşınma ve kırılmaya karşı özel bir iç yapı niteliği de gerektirmektedir. Yüksek güneş ışınlarına karşı direnç gösterebilecek kapasiteye sahip ürünler de üretmekteyiz. 

Katlanır Cam Balkon Fiyatları 

Katlanır cam balkon fiyatları üzerinde elbette ki pek çok unsur bulunmaktadır. Büyük bir işçilik ve özen gösteren bu işlem hassa bir montaja da tabii tutulmaktadır. Alanın darlığı ve genişliği de bu konu üzerinde önemli olan noktalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz ölçüye sahip cam balkonda kullanılacak olan camın türü de fiyat üzerinde etkilidir. Ortalama olarak 6-8 mm olan cam kalınlığı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değişebilmektedir.

Katlanır Cam Balkon  Kullanımı

Katlanır ve sürme cam balkon sistemi çoğunlukla teras bölmelerinde ve ofis kafeterya bölmelerinde kullanılır ve buna benzer başka yaşam alanlarında da uygulanmaktadır. Bu sistem  şeffaf bir görüntü sebebiyle katlanır  kayar cam sistemiyle özel bir mekanizma oluşturulmuştur. Cam balkonlarda  Kullanmış olduğumuz  alüminyumlar sayesinde mekanlar güzel bir yaşam alanı haline gelmektedir  Belirli ölçülerde kesilen cam balkonlar ölçüye ve yere göre uygun bir hale getirildikten sonra montaj işlemi tamamlanmaktadır. Kullandığımız camlarda havalı fırınlanmış tamperli  özelliği olup yaralanmalara karşılık kontrol altına alınır,  iklimden iklime değişken özellik sağlamaktadır. Soğuğa ve sıcağa  karşı dayanıklıdır. Bu açıdan su geçirmezdir. Camların kapanma  hareketi  sırasında kullanılan malzemelerde yalıtkanlık özelliği ve Zamana Karşı  dayanıklılığı sayesinde, rüzgâra ısıya ve yağmura karşı dayanıklı hale gelir.  İşyerlerinde kafeteryalarda evlerde yaşam merkezlerinde kolaylıklar sunan katlanır veya kayar sistem sayesinde yapılan şık projelerin yapılması sağlanmaktadır.

Katlanır cam balkon hakkında daha fazla bilgi almak, ya da hertürlü sorunuz için lütfen İLETİŞİM kurun.

Katlanır cam balkon

Katlanır cam balkon