+90 535 643 89 59 info@bngaluminyum.com.tr

KIŞ BAHÇESİ

İDEAL BİR KIŞ BAHÇESİ

Kış aylarında, soğuk günlerde bahçe keyfi yapmak için en ideal yapılardır kış bahçeleri. Tüm kış bahçesi dizaynlarımız modern ve isteğe uygun tasarımlarla yapılabilir.

Kış aylarında, soğuk günlerde bahçe keyfi yapmak için en ideal yapılardır kış bahçeleri. Geniş balkon sahibiyseniz ya da bahçenizin bir köşesine kapalı alan yaratmak istiyorsanız kış bahçesinden yararlanabilirsiniz.

Ev ve bahçe dekorlarına pozitif bir estetik görüntü katan kış bahçesi, özellikle kış aylarında bahçe keyfinden mahrum kalmak istemeyenlerin tercihi haline gelmiştir.

Yaz aylarında ise güneşten korunarak bahçe keyfi yaşayabilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde kış bahçesi İstanbul adı altında birçok firmaya rastlayabiliriz. Her firma size farklı dekorasyon imkanları sunacaktır.

<center>kış bahçesi</center>

kış bahçesi

İdeal Bir Kış Bahçesi Nasıl Olmalıdır?

Kış bahçesi yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Özellikle ön profilin camlarının ince ve geniş açılı olasına dikkat edin.  Bunun yanı sıra ikinci olarak yalıtım konusunda titiz davranmalısınız.  Kaliteli bir yalıtım sistemiyle uzun yıllar kış bahçenizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları yaptırmak istediğiniz model ve malzeme kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bu tarz tasarımlar apartmanlı evlerin balkon ve teraslarına yapılacağı gibi, bahçeli evlerin bahçe kısımlarına da yaptırılabilir. Komple cam kaplı kış bahçeleri ise normal yapılardan biraz daha fazla olmaktadır. Ortalama 2 bin ila 4 bin arası modern bir kış bahçesine sahip olabilirsiniz.

Alüminyum Doğrama Kullanımı

Alüminyum doğrama  malzemesi kullanımı  pencere, kapı, sineklik ve cephe ve ofis bölme  çerçeve gibi sistemlerde kullanılmaktadır. Alüminyumun çok fazla avantajı vardır. Kapı ve pencere gibi yerlerin kapanmasında alüminyum tercih edilmektedir. Çünkü alüminyum doğramanın tercih edilmesinin nedeni kolay kullanımıdır. Bir diğer doğrama sistemi olan Plastik doğramaya göre alüminyum doğrama daha estetik oluşundan alüminyum doğramanın tercihi PVC’ye göre daha iyidir. Alüminyum doğramanın bir başka özelliği de dekoratif ve estetik  oluşudur. Alüminyum materyali kullanıldığı alan bakımından neredeyse bütün alanlara uyum sağlamasıdır. Bu konuda da en fazla seçeneği sunabilen metal olma özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda alüminyum enerjiden tasarruf sağlamaktadır. Dünyada giderek azalmakta olan enerji kaynakları kullanımının ısının ve ısıtmanın uygun fiyatlara ve ekonomik fiyatlara gelmemesi sebebi ile alüminyum enerji yönünden de tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda alüminyum çok uzun ömürlü olup  ahşap ve geleneksel, petrol temelli bir ürün olan PVC, doğramaya nazaran metal temellidir ve bunlar bir  yapının dizaynı açısından başlıca kullanılan malzemedir. En önemli özelliklerinden biride alüminyum çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çok yüksek binalara uygulanabilen alüminyum diğer kullanılan ürünlere kullanım olarak bu noktada fark yaratmaktadır. İlerlemekte olan teknolojinin faydaları olduğu gibi zararları da vardır, elbette. Teknoloji ilerledikçe çevremiz, havamız zamanla  kirlenmektedir. Buna karşılık olarak alüminyum gerçekten tam çevre dostu bir materyaldir. Özellikle de çevreye yarar ve zararları açısından endüstriyel faaliyetlerin sorgulaması başlamış durumdadır. Sağlıklı, sağlam ve aynı zamanda temiz bir metal olan alüminyumun tercih edilme nedenlerinden biridir. Alüminyum kullanımın devam etmesi ve çevremizin de temizlenmesi gerekmektedir. Bu sebeple geniş bir yelpazede hava deniz ve betonarme yapılarda camla birleşerek kullanılmak üzere tasarlanarak uygulanmaktadır.

Kış bahçeleri hakkında daha fazla bilgi almak, ya da hertürlü sorunuz için lütfen İLETİŞİM kurun.

kış bahçesi

kış bahçesi