+90 535 643 89 59 info@bngaluminyum.com.tr

PANJUR SİSTEMLERİ

PANJUR SİSTEMLERİ

Panjur Sistemleri binaları ve bütün yapıları güneş ışığı başta olmak üzere, olumsuz doğa koşullarının etkilerine karşı korumak için pencerelere uygulanan ve iyi bir yalıtım sağlayan sistemlerin genel adıdır. Yapı güvenliği için de etkili bir yöntem olan ve binaları art niyetli girişimlere karşı koruyan panjur sistemleri, teknolojinin getirdiği yeniliklerle entegre edilerek motorlu ve otomatik olarak yeniden dizayn edildi. 

Otomatik Panjur Sistemleri; otomasyonun uygulandığı bir kumanda yardımı ile zahmetsizce açılıp kapanan, yalıtım ve güvenlik aracı olarak kullanılır. Hasta, yaşlı ve yoğun iş hayatı olan kimseler için zahmetsiz kullanımı ile oldukça müsaittir. Hemen her binaya uygulanan Motorlu Panjur Modelleri, sağladığı enerji tasarrufu ve binaya kattığı uzun ömürle yeni nesil binaların en önemli detaylarını oluşturmaktadır. 

Uzun yıllarını bu sektöre vermiş olan ve her türlü panjur sistemini başarı ile uygulayan kuruluşumuz; uygun fiyat ve uzun ömürlü dayanıklı Panjur Çeşitleri ile rakiplerinin hep bir adım önünde yer almaktadır. Binaları zararlı dış etkilerden koruduğu gibi, iyi bir güvenlik kalkanı ve perde görevi de yapan Motorlu Panjur Modelleri,  ihtiyacı olan müşterilerimiz için en uygun koşullarda üretilmektedir. 
Ayrıca uygulanacağı binanın, mimarisine ve renk konseptlerine uygun dekorasyonu sağlayacak malzeme ve renk seçeneklerinde de tasarlanan Uzaktan Kumandalı Panjur Modelleri, hem estetik hem de fonksiyonel yapısı ile göz doldurmaktadır.

 

Otomatik Garaj Kapıları

Müstakil evlerinizde, apartmanlarınızda ve villanızda arabanızı daha korunaklı hale getirmektedir. Kullanımı kolay olan garaj kapıları ile araç giriş çıkışınız daha da kolaylaşacaktır. Modern ve yeni evlerde gördüğümüz otomatik garaj kapıları sayesinde binamızda estetik bir görünüme sahip oluyor. Garaj kapılarına kumanda, butonla giriş yapma seçenekleri de bulunmaktadır.

Otomatik açılan garaj kapıları ayrıca ısı yalıtımı da yaparak garaj yerlerini sıcaktan ve soğuktan koruyarak aracınızı ve ortamı belli bir sıcaklıkta tutar. Ayrıca seçenekli olarak garaj kapılarında pencere de kullanılmaktadır. Elektrik kesintilerine karşıda manuel kullanım ile kontrol edilebildiği gibi güç kaynağı ile de devreye girerler. Garaj kapılarınızı istediğiniz dekoratif seçeneklerle yapabiliyoruz. Yaptığımız kapıların içerisine toz, pislik, yağmur, dolu, kar, hatta hava bile giremez.

 

Panjur Sistemlerinin Avantajları :

  • Evlerinizde,yazlıklarınızda,villa ve yalılarınızda konforunuza konfor katar,hayatınızı kolaylaştırır. 
  • Motorlu Panjur sistemleriyle ister evinizin içinde oturduğunuz yerden kalkmadan veya yatağınızdan doğrulmadan, ister evinizden ayrıldiktan sonra dışarıdan kumandanıza bir dokunuşta tüm panjurlarınızı açıp kapayabilirsiniz. 
  • Hırsızlığa karşı alınmış önlemlerin en etkili ve kesin çözüm olanıdır.
  • Motorlu Panjur Sistemlerinin kendine özgü güvenlik özellikleri ile alttan kaldırmaya karşı korumalıdırlar. Motorlu panjur kapalı iken asla açılamaz.Bu sebepten evinizden ayrıldığınızda, yazlıklarınızı kapatıp kışlık evlerinize döndüğünüzde, uzun süreli seyahatlere çıktığınızda gözünüz arkada kalmaz ve endişelenmezsiniz.

 

BNG ALÜMİNYUM, Panjur Sistemi gereksinimlerini yüksek kalite standartlarında ve ileri düzey teknoloji kullanarak gerçekleştirdiği üretimini, sektörel bilgi ve deneyimi ile perçinleyerek uluslararası düzeyde talep gören her türlü  karşılamaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve pazarın ihtiyaçlarına özel sunduğu çözümler ile panjur sektörüne yön vermektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.